Пн.-пт.: 10:00 - 18:00
Сб.: 10:00 - 15:00
Заказать звонок

Благотворительность

Данило займався дзюдо, тому, коли в лютому після тренування з'явилися болі в нозі, особливої уваги не звернули. Через три тижні болі вщухли, але з'явилося якесь ущільнення. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і лікар направив на консультацію .... далее..
Маргарита третя дитина в сім'ї. Дівчинка народилася з вродженою двосторонньою ущелиною верхньої губи, альвеолярного відростка щелепи у фронтальному відділі, ущелиною твердого та м'якого піднебіння, порушеною функцією жування... далее..
З квітня по листопад 2013 року Валерія пройшла курс спецлікування у відділенні дитячої онкології - хіміотерапії і операцію по резекція стегна з установкою пластини, що скріпляє. Після чергового перелому, у дитини в вересні 2016 року видалена уражена кістка.... далее..
У середині квітня 2015 року батьки звернулися в районну лікарню зі скаргами на те, що помітили якесь ущільнення, яке з'являється, коли дитина тужиться. Лікар оглянув дівчинку і нічого не виявив. Незабаром на памперсі батьки знайшли... далее..
  • На странице: