Пн.-пт.: 10:00 - 18:00
Сб.: 10:00 - 15:00
Заказать звонок

Ліжко-горище


У цій категорії немає товарів.

Ліжко-горище

       Ліжко-горище відноситься до різновидів двоярусних ліжок і представляють собою спальне місце для однієї людини, поєднане з робочою або ігровою зоною. Такі ліжка дуже зручні для економії простору в кімнаті, і зазвичай дуже подобаються дітям і підліткам.
Ліжка - горища слід обирати з урахуванням віку людини. Для маленьких дітей підійдуть невисокі варіанти. Наприклад, "Іраіда" або "Бедрум", а для доросліших можна вибрати відповідно більш високі ліжка-горища - "Рофуто" або "Техас".

       Перед тим, як купити ліжко-горище, переконайтесь, що воно досить безпечне. Визначившись з матеріалами виготовлення (це може бути натуральне дерево, ДСП/МДФ, метал), і обравши цікаву для Вас модель, зверніть увагу на борти і сходи такого ліжка. Оскільки спальне місце дитини знаходитиметься на верхньому ярусі конструкції, важливо, щоб бортики виступали над матрацем не менше, ніж на 20 см.
Якщо ж борт не досить високий, а модель вже встигла підкорити Ваше серце, не засмучуйтесь, в сучасних магазинах існує досить великий вибір спеціальних додаткових обмежувачів. Вони кріпляться на верхній край ліжка або його бортиків і допомагають уберегти дитину від падіння.

Що ж до сходів, то найбільш безпечними вважаються ті, які йдуть під нахилом. Сходинки драбини мають бути досить широкими, не слизькими і розташовуватись на зручній для дитячої ніжки відстані один від одного (звичайний не більше 30 см).
Рекомендуємо звернути увагу також на моделі зі сходами комодами (як, наприклад, в моделях "Мирон" або "Квест"). Такі приставні сходи не лише досить міцні, але й дуже функціональні. Роль сходинок у них грають висувні ящики, які зручно використовувати для зберігання одягу і білизни, іграшок і різних дрібниць.

       Простір під спальним місцем ліжка-горища може використовуватись як робоча або ігрова зона. При замовленні ліжка зверніть увагу на співвідношення відстані від підлоги до верхнього ярусу ліжка і зросту людини. Особливо це важливо при облаштуванні робочого місця. Не слід, щоб верхній ярус розташовувався занадто низько над головою, Вам повинно бути досить просторо і комфортно.

       У нашому магазині представлені ліжка-горища найрізноманітніших конструкцій. Додатково вони можуть комплектуватися шафами, ящиками для іграшок, столами, поличками, стелажами і дитячими спортивними куточками. Заходьте на наш сайт, обирайте вподобані моделі або створюйте свої, і ми із задоволенням допоможемо Вам в цьому!