Пн.-пт.: 10:00 - 16:00
Заказать звонок

Модульні кімнати


Виберіть підкатегорію

Модульні кімнати

З народженням дитини одним з головних місць у будинку стає дитяча кімната. Правильно підібрати меблі, щоб зручно організувати простір кімнати - це не лише приємне заняття для батьків, але й дуже важливий момент у формуванні характеру дитини. Комфортний, досить просторий інтер'єр стимулюватиме пізнання нового, адже у дитини буде досить місця для ігор, а впорядковані речі допоможуть привити почуття акуратності і любові до чистоти.

У цій категорії представлений широкий асортимент дитячих кімнат. Окрім розміщених варіантів наш магазин надає можливість створити меблі за своїми фото і параметрами з різних матеріалів - як дерева, так і ДСП/МДФ. За допомогою наших менеджерів і технологів ви зможе вибрати з вже існуючих моделей або ж спроектувати індивідуальні дитячі кімнати для хлопчиків і дитячі кімнати для дівчаток, які довгі роки радуватимуть вас і ваших дітей.

То на що ж треба звернути увагу при купівлі дитячої кімнати?

На перше місце необхідно поставити, звичайно ж, безпеку і екологічність матеріалів виготовлення. З'ясувати це не складно, достатньо лише запросити необхідні сертифікати якості задіяної у виробництві сировини. Якщо компанія-виробник несе відповідальність за свою продукцію, такі документи мають бути надані по першому ж запиту.

Не менш важлива практичність меблів і якість виконаної роботи. Обираючи дитячу кімнату, не соромтеся уточнювати усі технічні моменти, що цікавлять: чи ретельно обробляються краї виробу, наскільки якісно проходить шліфовка деревини, чи стійкий виріб і так далі.

Перед тим, як купити дитячу спальню, поміркуєте про її функціональність відносно віку вашої дитини. Якщо це малюк до 3-4 років, чи буде йому зручно повзати, вчитися ходити, коли стане зручним змінити колиску на більш "доросле" ліжко, як уберегти малюка від падіння з ліжка?

Чим старше стає дитина, тим більший "політ фантазії" можна підключити для вибору кімнатних елементів. Тут молодший член сім'ї вже сам бере участь у формуванні свого простору, і дуже важливо прислухатись до його думки. Так багатьом діткам подобаються ліжка-горища з нижнім робочим або ігровим місцем, незвичайні шафи і функціональні комоди, в ящики яких можна зручно сховати усе зайве. Важливими стають і настінні полиці, де буде можливість розмістити дорогі серцю нагороди, книги, подарунки і просто милі дрібнички. Значиму роль у виборі дитячої спальні грає і колірна гамма. Слід пам'ятати, що світлі відтінки і вміло розставлені яскраві акценти зорово збільшують приміщення, тоді як темні роблять його більш усамітненим.

Ми щиро віримо, що на нашому сайті ви зможете купити дитячу кімнату, яка повністю задовольнить ваші смаки і доставить море задоволення вашим дітям. Будемо раді спільній співпраці і творчості! Чекаємо на ваші дзвінки і замовлення.