Пн.-пт.: 10:00 - 18:00
Сб.: 10:00 - 15:00
Заказать звонок

Ліжка


У цій категорії немає товарів.

Ліжка

Як купити двоспальне ліжко, основні поради.

Сон є важливою складовою життя кожної людини - це відомо кожному. У стані сну ми щодня проводимо 6-8 годин і, звичайно ж, хочемо, щоб цей час ми проводили з максимальним комфортом. Такий комфорт може забезпечити якісно підібране ліжко з хорошим матрацом. Зручне ліжко двоспальне, полуторне або односпальне, в першу чергу, повинне обиратися по своїй формі і особистим перевагам. Дуже важливо врахувати саме психологічний чинник підбору. Адже якщо модель Вам подобатиметься, значить, і сни на ній будуть приємними. Інші параметри конкретніші і ми надаємо їх нижче:

 1. Розмір двоспального ліжка.

  Краще купувати максимально велике, яке може поміститися в кімнаті, не створюючи труднощів для вільного пересування.
  • Довжина виробу підбирається під зріст людини і має бути більше його як мінімум на 15 см (ідеально 20-25 см).
  • Ширина. По ширині оптимальною вважається та, при якій людина, що лежить, без перешкод може закинути руки за голову і при цьому розміщення на ліжку залишиться комфортним (лікті не виступатимуть за краї виробу).
  • Розташування. Зручна відстань від ліжка до ближнього предмету (інші меблі, стіна і так далі) складає від 70 см і більше. Так Ви зможете безперешкодно переміщуватись по кімнаті, не побоюючись що-небудь зачепити або вдаритися.
  • Висота. Правильною висотою вважається та, при якій Вам зручно підійматися на спальне місце ліжка. Цей параметр слід враховувати, беручи до уваги не лише саме ліжко, але і висоту матраца. Особливо цей параметр важливий для літніх людей або людей з проблемами опорно-рухового апарату. У цих випадках висота спального місця з урахуванням матраца має бути врівень з колінами людини, що стоїть, або ж бути дещо вище за цей рівень.
 2. Матеріал і дизайн двоспальних ліжок.

  Перед тим, як купити двоспальне ліжко, бажано визначитися з матеріалом його виготовлення. Для найбільш оптимального вибору слід взяти до уваги оформлення Вашої кімнати і вже існуючі в кімнаті меблі (чи ті, що плануються до купівлі). Ліжка з дерева і металу найбільш довговічні і стійкі, вони можуть бути різних дизайнів: від лаконічних моделей у стилі лофт, до розкішних - у стилі ампір або бароко.
  Ліжка з ДСП і/або МДФ більш стандартні у своєму оформленні. Вони добре підходять для мінімалізму, лофту й інших інтер'єрів, де вітаються прямі лінії і лаконічні рішення. Незалежно від виду, матеріал виготовлення ліжок має бути якісним і пройти усю обов'язкову сертифікацію по своїй безпеці для здоров'я людини.
 3. Основа двоспального ліжка.

  Двоспальні ліжка з дерева зазвичай обладнані основою на ніжках або комбінацією ніжок і фанерної вставки. Ця опція може обговорюватися на етапі оформлення замовлення і обиратися за бажанням замовника. Вид основи жодним чином не впливає на стійкість виробу в цілому, але може грати вирішальну роль в комплектації підліжковими ящиками. Так, якщо механізми висування ящиків - направляючі, естетичніше буде вибрати повне закриття нижніх бічних частин ліжка, аніж просто встановлення додаткової планки. Також це істотно спрощує прибирання, ускладнюючи проникнення пилу під ліжко і власне в самі ящики. Ліжка з ДСП в основному ставляться на подовжені до підлоги ізніжжя й узголів'я, або доповнюються пластиковими або металевими ніжками.
 4. Настил під матрац.

  Може бути представлений листами фанери або ДСП, металевими трубками (в основному у металевих ліжок) або ортопедичними ламелями. Перші два варіанти ідеально підходять під будь-які види матраців: як безпружинні, так і різні види пружинних. Такі настили подовжують термін служби матраців, оскільки їх деформація в цьому випадку значно менша. Проте в цьому випадку матраци потрібно частіше провітрювати і для цього перевертати, оскільки циркуляція повітря йде тільки з одного боку. Металеві трубки і ортопедичні ламелі також можуть підходити для будь-яких видів матраців, тільки тут важливо враховувати відстань між планками (трубками). Так, відстань більше 4 см оптимально підходить для моделей з блоком Боннель і деяких безпружинних. Відстань від 2,5 см і менше можна використати вже для матраців з незалежними пружинами. В цьому випадку відбувається повноцінне провітрювання матраца з обох боків, і перевертати його досить раз на 3 місяці.

Отже, вирішивши двоспальне ліжко купити, просимо уважно ознайомитися з основними параметрами вибору, які описані вище. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання і потрібна консультація, звертайтесь, будь ласка, до менеджерів нашого магазину - ми із задоволенням надамо додаткову інформацію по наших товарах!