Меню
(068) 296-15-88 (066) 005-09-39 (044) 333-90-88 Замовити дзвінок

Огляд двоярусного ліжка Лорд зі сходами-комодом

Двоярусне ліжко з драбиною-комодом Лорд

Надійне, масивне і при цьому безперечно елегантне двоярусне ліжко «Лорд» виконується виключно з натурального дерева і відноситься до моделей- трансформерів , які можуть розкладатися на два самостійні односпальні ліжка.

«Лорд» виготовляється з посиленою конструкцією , завдяки чому ліжко стійке і не розхитується. Товщина ніжок складає 40х60 мм, а основних деталей - не менше 35 мм.
В основі спільних місць використовуються дерев'яні ламелі , які допускають максимальне навантаження в 120 кг на одне місце.

Для максимальної безпеки дітей верхній ярус по всьому периметру обладнаний знімними бортами , що дуже зручно, так як їх можна регулювати по висоті. Для більш зручного взбирання на верхнє ліжко з боку сходів-комода передбачений отвір шириною в 45 см.

Висота ізніжжя та ізголівя нижнього ярусу становить 55 см, верхнього - 45 см.
відстань між ярусами в стандартній конструкції становить 90 см, але при бажанні може бути збільшена до 110 см без шкоди для безпеки. Цю зміну слід оговорювати при оформленні замовлення.

Загальні габарити ліжка «Лорд» при розмірі спальних місць 90х190 см, з урахуванням сходів-комода складають:
- ширина: 102 см;
- довжина: 254 см;
- висота: 170 см.

Сходи в представленої моделі, крім свого прямого призначення, грають роль комода з зручними і місткими ящиками на напрямних механізмах, в яких можна зберігати постільну білизну, одяг або іграшки.

Для ще більш об'ємних речей, таких як великі подушки або зимові ковдри, знадобляться ящики для білизни на роликах або напрямних. Висота таких ящиків становить 25 см, а глибина - 85 см.

у представленому відео можна побачити короткий відео-огляд двоярусного ліжка «Лорд» з масиву вільхи, тонованого в відтінок «темний горіх» з ящиками в кольорі «слонова кістка».