Меню
(068) 296-15-88 (066) 005-09-39 (044) 333-90-88 Замовити дзвінок

Огляд ліжка-горища Рокс

Ліжко Рокс являє собою одну із модель ліжок-горищ в основі якого закладено надійність, простота конструкції та практичність. Основна особливість даної моделі це те, що під ліжком можливо розмістити як додаткову робочу зону так і зону відпочинку, а драбина є частиною опори даного ліжка. Це допомагає економити місце в кімнаті та візуально збільшувати її простір. 

Основні розміри ліжка-горища Рокс

В даній моделі ліжка-горища Ви можете вибрати як стандартний розмір спального місця (це 80-90 см ширина та 190 -200 см довжина), так і нестандартні розміри. При цьому зменшення можливе до: 60 см ширини і 140 см довжини спального місця. А збільшення індивідуально можливе до 120 -140 см ширини та 220-240 см довжини.

При збільшенні конструкції відбувається її підсилення, щоб модель змогла витримувати не тільки дитячу а і вагу дорослої людини. Також підвищення рекомендованого навантаження забезпечується при частішому розташуванні ламельного рядку, дану відстань ви можете вибирати при купівлі ліжка.

Зовнішні габарити ліжка-горища Рокс на 10 см по довжині та ширині більші за розміри спального місця. Висота від підлоги до основи ярусу стандартна 110 см однак можливе підняття ліжка по Вашому замовленню. Завдяки своїй конструкції ліжко є доволі міцним і надійним, однак треба врахувати, що якщо ви будете замовляти збільшені розміри то бажано ліжко додатково прикріпити до стіни.

Матеріал і кольорова гама при виготовленні ліжка-горища Рокс

В стандартному виконанні ліжко-горище Рокс виготовляється із масиву вільхи, проте також можливе виконання в ясені або дубі. Дані породи дерева являються твердими, тому і модель ліжка буде міцнішою, проте і дорожчою.

Щодо фарбування то ліжко фарбується в широку кольорову гаму. При цьому є дві основні технології. Тонування (лакування) - видно структуру дерева, фарбування – колір повністю перекриває структуру дерева.

При фарбуванні кольори вибираються по палітрі РАЛ, при тонуванні кольори вибираються у нас на сайті або по каталозі в магазині.


Вибрати розміри та колір можна по даному посиланню купити ліжко-горище Рокс або за телефонами в шапці нашого магазину. Також в нашому магазині можна до даного ліжка придбати і ортопедичні матраци.

Чекаємо на Ваші замовлення!